У Миколаєві пройшов обласний турнір з боксу «Відкритий ринг»

1087

У суботу, 5 вересня, в Миколаєві на базі Дитячої юнацької спортивної школи №2 пройшов обласний турнір з боксу «Відкритий ринг».

На рингу зійшлися 70 спортсменів всіх вікових категорій з Миколаєва, Первомайська, Нового Бугу, і Єланця. Зростання захворюваності коронавіруса в Миколаївській області вніс свої корективи в організацію турніру через що довелося відмовитися від показових спарингів і музичних виступів.

Привітав учасників турніру мер Миколаєва Олександр Сенкевич.

– Бокс – спорт для сильних духом. Бажаю вам сьогодні перемогти, в першу чергу, себе, стати краще і вдосконалювати свою майстерність. Спасибі вам за те, що прославляєте Миколаїв далеко за його межами, особливі слова подяки хочу адресувати вашим батькам за підтримку і турботу. Міцного всім здоров’я, – сказав Олександр Сенкевич.

У свою чергу майстер спорту Міжнародного класу з боксу Віталій Волков зазначив, що основним змістом проведення турніру є можливість юних спортсменів боксувати на рингу і підготуватися до майбутніх великих змагань.

– Напередодні Федерація боксу Миколаївської області перевірила спортивні заклади Миколаєва, де тренуються діти. Вирішили провести турнір «Відкритий ринг», до участі в якому приєдналися багато юних талановитих спортсменів. Результатами ми задоволені.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів