У Миколаєві відбулася нарада керівників фізичного виховання ЗПО (ЗПТО)

241

8 жовтня 2021 року у Миколаївському обласному відділенні (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відбулася нарада керівників фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва за темою: «Планування та організація роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2021-2022 навчальному році».

У заході прийняли участь представники 7 закладів освіти м.Миколаєва.

Учасників привітав Начальник Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кулішов О.Ю.

Під час наради обговорювалися такі питання:

  1. Проведення змагань в період дистанційного навчання.
  2. Ознайомлення з програмою активностей фізкультурно-оздоровчого заходу «Cool Race».
  3. Проведення жеребкування змагань з міні-футболу XXI обласних Молодіжних спортивних ігор серед команд учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва.
  4. Затвердження бригади суддів змагань з міні-футболу XXI обласних Молодіжних спортивних ігор серед команд учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва.

Присутні обмінялися інформацією щодо режиму роботи закладів в умовах дистанційного навчання, досвідом з організації фізичного виховання, надали пропозиції з активізації спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи із закладами освіти на навчальний рік.

Також запропоновано інноваційні форми проведення фізкультурно-оздоровчих заходів таких як:

  • Challenge Fest
  • Cool Race
  • Move and Enjoy

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів