У столиці відбулась міжнародна науково-методична конференція

1163

У Національному авіаційному університеті відбулась XIII Міжнародна науково-методична конференція «Фізичне виховання в контексті сучасної освіти», участь в якій взяли і працівники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Крім Національного авіаційного університету її організаторами виступили Національний технічний університет України «КПІ імені І. Сікорського», Державний університет фізичного виховання і спорту (Молдова), Олімпійська академія України. Учасниками конференції стали як вітчизняні фахівці в галузі фізичного виховання та спорту, так і науковці цієї галузі з Польщі та Молдови.

Учасниками конференції піднімались актуальні питання сьогодення в сфері фізичної культури та спорту студентської молоді. Серед них організація фізичного виховання в закладах вищої освіти, важливість систематичності і регулярності проведення занять, виконання фізичних вправ, необхідність наявності в навчальному процесі системи контролю і обліку, засобів стимулювання студентів до занять і активної участі у спортивному житті навчального закладу.

Крім того, доповідачами декількох закладів вищої освіти м.Києва були підготовлені і озвучені доповіді щодо кількісних і якісних показників фізичної підготовленості студентської молоді їх навчальних закладів на основі даних отриманих за результатами проведення тестування щорічного оцінювання.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів