У столиці відбулися змагання зі спортивно-бальних танців “Зимовий променад-2019”

2824

26 січня у столичній танцювальній залі «Перемога» відбулися перші в 2019 році кваліфікаційні змагання зі спортивних бальних танців «Зимовий Променад». Організатор заходу –  Ліга танцю України під егідою Київського міського відділення КФВС МОН України.

Тематичні змагання «Зимовий променад» проводяться щорічно, і незмінним символом турніру є французькі мотиви, Ейфелева вежа та атмосфера вишуканості і краси. Отож, і зала була оформлена у відповідній тематиці, і стартові призи учасникам, і призи за результатами глядацької лотереї глядачам – відповідно.

Родзинкою відкриття кожного відділення був виступ наживо соліста-саксофоніста (соліст оркестру «Сувенір» ДЮЦ Дарницького району міста Києва). Також відбувалася пряма онлайн-трансляція турніру у вільному доступі на сторінці фейсбук Ліги танцю України та сторінці партнерів – студії iLive*.

Змагання Ліги танцю України проводяться серед школярів та студентів під егідою Київського міського відділення КФВС МОН України. Отож, в турнірі взяли участь спортсмени від 4 років до 17, демонструючи і парне танцювання, і сольне, також присутня була категорія Тріо. Саме вони влаштували справжнє шоу (завдяки синхронності рухів та спеціально пошиті міні-ансамблю однакові костюми зробили ці виступи схожими на концертні номери). Рівень підготовки учасників – від початківців (ПК) до спортсменів-розрядників.

До речі, на вечірньому відділенні президент Ліги танцю України В.Пігулевський урочисто вручив посвідчення КМС спортсменам, які досягли цього рівня танцювальної майстерності за результатами попередніх всеукраїнських змагань. Це вихованці тренерів Дацюк Ірини (КСТ «Лінія Танцю», Нікіта Міхеєв та Єлизавета Пущик),  Ущука Якова  (КСТ «TORNADO», Давидюк Владислав та Молчанова Аліса) та Пігулевського Владислава (КСТ OLTEX, Кравченко Жанна, сольне танцювання). Президент Ліги танцю побажав їм успіхів, нових досягнень та легкого паркету.

Всього у заході брали участь більше 600 спортсменів, школярів та студентів, з 27 клубів спортивних танців. Були присутні представники 5 областей України (Київ та Київська область, а також Чернігівська, Черкаська та Дніпропетровська області). Переможці та призери отримали кубки і медалі, також фіналістам було вручено дипломи державного зразка. Результати змагань доступні на сайті flymark.com.ua у розділі «змагання».

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів