У столиці відбувся завершальний районний етап КШБЛ 3Х3

1864

20 березня у затишному спортивному залі закладу середньої освіти, спеціалізованій школі № 271 з поглибленим вивченням інформаційних технологій відбувся завершальний районний Подільський етап Київської шкільної баскетбольної ліги 3х3, у якому визначилася остання трійка чоловічих та дівочих команд фіналістів столичного фіналу.

У Подільському етапі взяло участь 12 школярських баскетбольних колективів – 8 юнацьких та 5 дівочих. У напруженій боротьбі, продемонструвавши свою майстерність, перше місце вибороли учні гімназії № 34 “Либідь” імені Віктора Максименка. Друге призове місце посіли школярі міжнародної школи «Меридіан». Третє – за юнакими загальноосвітнього навчального заклад І-ІІІ ступенів “Середня загальноосвітня школа № 242”.

Головні нагороди у змаганнях районного етапу серед дівчат завоювали юні баскетболістки з середньої загальноосвітньої школи № 262 Подільського району м. Києва. Друге місце п’єдесталу пошани посіли дівчата з Романо-германської гімназії № 123. Замкнули трійку призерів школярки Гімназії №34 “Либідь” імені Віктора Максименка.

Висловлюємо слова вдячності керівному складу КШБЛ та дирекції спеціалізованої школи № 271 з поглибленим вивченням інформаційних технологій за гарну організацію змагань!

Вітаємо призерів та призерок і бажаємо гарного виступу на фінальному (міському) етапі змагань КШБЛ 3Х3, який відбудеться 22 березня у НВК «Домінанта».