У столиці відкрили ще один спортивний майданчик

1807

21 липня на житловому масиві Райдужний, що у Дніпровському районі столиці, під патронатом депутата Київради Олени Овраменко було відкрито ще один сучасний багатофункціональний спортивний майданчик зі штучного покриття для занять фізичною культурою і спортом.

Урочисте відкриття майданчика вітаннями до присутніх розпочали Олена Авраменко та начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник. Після урочистої частини було проведено футбольний турнір серед школярів. Усі призери та учасники отримали нагороди, спортивні подарунки та сувеніри від організаторів заходу – депутата Київради Олени Овраменко та дитячого спортивного клубу Сергія Бобровника. Суддівство турніру здійснював представник Федерації футболу міста Києва Олексій Пучко. Учасників змагань палко підтримували вболівальники та гості спортивної події.

В планах у Олени Вікторівни реконструкція і будівництво спортивного комплексу за адресою вул. Райдужна, 47, який вже багато років не працював і занепадав. Вже на даний час проведена велика робота з узгодження проектної документації для початку реконструкції.

Висловлюємо слова вдячності Олені Овраменко, за підтримки якої вже збудовано та функціонує не один спортивний майданчик для занять з різних видів спорту – з впевненістю можна сказати, що це гідна кандидатура на пост президента федерації учнівського спорту міста Києва.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів