У столиці визначилися найкращі у комплексних спортивних змаганнях з загальнофізичного багатоборства

1658

У нинішньому році в спортивних змаганнях «Спалах» пам’яті «Героїв Небесної сотні», що були проведені в спортивній залі Київського медичного коледжу імені П. І. Гаврося, брали участь 35 команд. Серед них 34 команди представляли технікуми і столичні коледжі, а також брала участь команда Київського національного медичного університету імені О. О. Богомольця.

Кожна команда складалася з двох спортсменів – юнака та дівчини.

І юнаки, і дівчата демонстрували неймовірну спритність в таких дисциплінах як човниковий біг 4х9 м; стрибок у довжину з місця; піднімання тулуба з положення лежачи. Крім того, юнаки демонстрували свої вміння у підтягуванні на поперечині, а дівчата, в свою чергу, у згинанні та розгинанні рук в упорі лежачи.

У залі був повний аншлаг. Учасників підтримували викладачі та друзі. Після закінчення змагань відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та призерів. Грамоти, кубки та призи за перше місце отримала команда Київського медичного коледжу ім. П.І. Гаврося (Валерій Стрига і Марина Шолойко). Другу сходинку посіли учні Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ (Олесь Дмитренко і Марія Авраменко). Третє місце виборола команда Київського індустріального коледжу (Віктор Лисенко і Євгенія Славінська).

Цьогорічні багатоборства відбувалися за сприянням Головного управління охорони здоров’я міста Києва, Державної адміністрації Солом’янського району столиці, профспілки робітників охорони здоров’я міста Києва, приватної багатопрофільної медичної фірми «Борис» та Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Змагання проведені на високому спортивному і організаційному рівні.

Дякуємо колективу фізичного виховання Київського медичного коледжу імені П. І. Гаврося під керівництвом директора Лідії Григорівни Підмогильної за великий внесок в підготовку і організацію цього заходу.

Щиро вітаємо переможців та призерів змагань!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів