У СТОЛИЦІ ВИЗНАЧИЛИСЯ ПЕРЕМОЖЦІ МІСЬКОГО ЕТАПУ ЗМАГАНЬ «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ»

1937

24 травня у манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності відбулися змагання міського етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя 2018» – «Olympicmove UA», у якому свою майстерність демонстрували 10 кращих дитячих команд закладів середньої освіти міста Києва.

На урочисте відкриття привітати школярів приїхали керівники провідних спортивних та освітянських організацій, які влаштували у кінці навчального року для дітей столиці справжнє свято спорту та позитивних емоцій.

Безпосередньо на заході школярі змагалися у творчо-спортивному конкурсі та комбінованій естафеті. За підсумковими виступу 10 команд з 10 районів міста Києва у двох конкурсах кваліфіковане журі та судді визначали кращий колектив, який невдовзі представлятиме столицю у Всеукраїнському фіналі спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя 2018» – «Olympicmove UA». У напруженій боротьбі і завдяки яскравому творчо-спортивному конкурсу перемогу здобули представники Дніпровського району – ліцей  №208. Другу сходинку посіла команда Оболонського району – середня загальноосвітня школа №104 імені О. Ольжича. Третє – призове місце вибороли школярі Шевченківського району міста Києва з середньої загальноосвітньої школи №163 імені М. Кирпоноса.

Усі учасники змагань отримали гарні сувеніри від Національного олімпійського комітету України, а призери від Департаменту освіти і науки,   молоді та спорту та Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України кубки, медалі, грамоти. Також НОК України нагородив кращі команди спортивним приладдям, яке юнаки та дівчата матимуть змогу використовувати у майбутньому для занять великим тенісом!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів