У столиці відбулась нарада вчителів фізичного виховання напередодні проведення міських змагань Cool Games

721

У Навчально-виховному комплексі «Домінанта» відбулась організаційна нарада для вчителів фізичного виховання закладів загальної середньої освіти за участі представників Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, головного спеціаліста відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки КМДА Сергія Мельника та методистів з питань фізичного виховання РНМЦ управління освіти Дніпровського району м. Києва Миколи Шпига та Людмили Масюк.

Нарада була присвячена проведенню міського етапу спортивно-масового заходу Cool Games серед учнів столиці, що запроваджений з 2018 року Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН. Представлена загальна концепція змагань, розглянуті особливості організації і суддівства, обговорені спірні питання задля забезпечення успішного проведення міських змагань. Також провели жеребкування серед команд районів столиці, яке визначило послідовність виступів команд.

Тож вже 29-30 січня в НВК «Домінанта» відбудуться захоплюючі круті ігри, які швидко набирають популярність серед учнівської молоді.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання і спорту  Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів