У столиці пройшли перші Всеукраїнські змагання з більярду серед школярів

2367

25 березня у столичному більярдному клубі «Авіатор» (Національний авіаційний університет) відбулося урочисте відкриття Всеукраїнських змагань – Чемпіонат України з більярдного спорту серед школярів (Вільна піраміда). Сьогодні в рамках чемпіонату розпочалися змагання з дисципліни «вільна піраміда». Попереду юних спортсменів очікують також змагання з дисциплін «Снукер» та «Пул-9».

На урочистому відкритті були присутні заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Володимир Артамонов, президент Федерації спортивного більярду України Ігор Масол, перший проректор  Національного авіаційного університету Валерій Козловський, начальник Київського міського відділення Комітету з ФВС МОН України Сергій Бобровник та головний суддя Федерації спортивного більярду України зі Снукеру та Пулу, Суддя міжнародної категорії, Головний суддя змагань Ігор Ковтун та головний тренер збірної команди України з більярдного спорту Олександр Сінякевич. Володимир Артамонов передав напутні та вітальні слова освітянським спортсменам і спортсменкам від голови Комітету з ФВС МОН України Вадима Стеценка та вручив школярам державні посвідчення про присвоєння спортивних звань.

В змаганнях (Вільна піраміда) візьмуть участь 61 спортсмен з 16 областей України, серед яких демонструватиме свої здібності і майстерність Нікіта Гуменюк – 14-ти річний чемпіон, який на рівних вже змагається у чемпіонатах України серед дорослих спортсменів. Взагалі за правилами командних змагань серед областей учасники (хлопці, дівчата) заходу гратимуть у двох вікових групах і кращі команди визначатимуться за результатами у кожній з вікових груп. Перші переможці будуть відомі вже завтра.

Бажаємо учасникам заходу впевненості в собі та своїх силах!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН 

Коментарі

коментарів