У столиці відбулись змагання з баскетболу 3х3 серед дівчат, за програмою XIV Літньої Універсіади

985

12 квітня 2019 року на базі Національного університету фізичного виховання та спорту України продовжилися змагання XIV Літньої Універсіади м. Києва з баскетболу 3х3. Цього дня змагалися 10 жіночих команд з восьми вишів м. Києва.

Ці змагання, як і серед чоловічих команд, були одночасно відбірковими для участі у Кубку України серед студентських команд з баскетболу 3х3, зональні змагання якого вже 17 квітня відбудуться у м. Києві.

Змагання були не менш захопливими за чоловічі, а подекуди ще більш емоційніші. Дівчата продемонстрували свої вміння, влучність, та чудовий спортивний стан.

Переможцями, розділивши І та ІІІ місця, стали команди Національного університету біоресурсів і природокористування України, ІІ місце і срібні нагороди виборола команда Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Проведення змагань Універсіади Києва з баскетболу 3х3 стало можливим завдяки людям небайдужим до баскетболу і студентського спорту, без допомоги яких змагання б не відбулись, через повну відсутність фінансування з міського бюджету студентських змагань!

То ж Київське міське відділення висловлює щирі слова подяки за небайдужість і підтримку президенту Федерації баскетболу міста Києва Максиму Сергєєву, президенту ГО «Відкритий баскетбол» Дмитру Базелевському, головному з призначення арбітрів ФБК Богдану Стеценку, арбітрам Марині Рачок, Андрію Фоменку, подяку колективу кафедри спортивних ігор НУФВСУ під керівництвом Світлани Шутової за надану допомогу в організації та проведенні змагань.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів