У столиці визначилися призери Чемпіонату України з гандболу “Стрімкий м’яч” серед дівчат

2338

З 2 по 4 травня на базі Київського спортивного ліцею-інтернату тривали фінальні ігри Чемпіонату України з гандболу «Стрімкий м’яч» серед дівчат 2005-2006 р.н., в яких взяли участь чотири кращі гандбольні команди України.

За підсумками дуже напружених матчів призові місця розподілилися таким чином: 1. «Карпати» (м.Ужгород), 2. ДЮСШ №2 (м.Київ), 3. КДЮСШ «Барса» (м.Шостка), 4. ДЮСШ №1 (м.Кам’янське).

Кращі дівочі гандбольні команди вітав начальник відділу Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Віталій Масло, який нагородив призерок красенями кубками, медалями, грамотами та побажав від голови Комітету з ФВС МОН України Вадима Стеценка учасникам змагань не зупинятися на досягненнях. Також на урочистій частині закриття змагань були присутні начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Бобровник та представник спонсора гандбольного освітянського форуму компанії «Select».

Розважали гостей запальними танцями та яскравими номерами під керівництвом художнього керівника Андрія Пехоцького народний художній колектив –  ансамбль сучасного та стилізованого танцю «Пектораль» Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району міста Києва.

Вітаємо переможців Чемпіонату України з гандболу «Стрімкий м’яч» серед дівчат 2005-2006 р.н. та бажаємо нових звершень у своїй спортивні кар’єрі!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН

Коментарі

коментарів