У Тернопільській ОВА відзначили школярів – переможців та призерів Перших Європейських ігор єдиноборств

303

В Тернопільській обласній військовій адміністрації відбулась церемонія нагородження юних тернополян – учасників Перших Європейських шкільних ігор єдиноборств «European Open School Combat Games 2023». Такі міжнародні змагання з 29 травня до 3 червня відбувались у місті Бєлграді (Сербія). Україну представляли 246 учнів-спортсменів, які виступали у таких видах, як боротьба вільна, боротьба греко-римська, боротьба самбо, дзюдо, тхеквондо WTF. У складі нашої збірної команди  було п’ятеро представників з Тернополя, які змагалися у греко-римській боротьбі та самбо. Усі вони увійшли до числа переможців та призерів цього престижного учнівського спортивного форуму і здобули 5 нагород різного ґатунку, серед яких одна золота, дві срібних і три бронзових медалі.

Так, самбіст Артур Яєчник, який виступав у ваговій категорії 73 кг, виборов «золото», а його колега по команді Артем Маківка у ваговій категорії +81 кг здобув «бронзу». Обоє спортсменів навчаються у Тернопільській ЗОШ №26.

Серед борців греко-римського стилю Владислав Кротюк (ТНВК «Школа-ліцей №6 імені Назарія Яремчука») став срібним призером. Ще одне «срібло» здобув Максим Радик (учень Великоберезовицького ліцею). А бронзовим призером став Назарій Бабінський (ТСШ №17 імені Володимира Вихруща). 

Учнів-спортсменів на зустрічі в ОВА привітали заступник голови Тернопільської ОВА Віктор Устенко, директор департаменту освіти і науки ТОВА Ольга Хома, начальник обласного відділення  Комітету з фізвиховання спорту МОН України Олександр Бірюков.

«У шкільному спорті, коли діти їдуть на змагання, – це про розвиток, пізнання чогось нового, можливість вивчити нову країну, дізнатися про нову культуру, побачити світ. Коли ви їдете за кордон, то стаєте нашими амбасадорами, які гідно представляють Україну. Вітаю вас, ваших тренерів та батьків з високими досягненнями. Бажаю надалі рости, розвиватися та здобувати нові нагороди у професійному спорті», – сказав Віктор Устенко, – інформує прес-служба ОВА.

Під час дійства привітали також і наставників спортсменів Віталія Гнатишина – тренера відділення самбо/дзюдо КДЮСШ № 2 імені Юрія Горайського та Андрія Телебана – тренера КДЮСШ з греко-римської боротьби міста Тернополя.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів