У Тернополі у спортивних естафетах змагалися команди дівчат із трьох навчальних закладів міста

108

Спортивний захід «Нумо, дівчата» відбувся у Тернопільскому фаховому коледжі харчових технологій і торгівлі. Виступали у ньому представниці трьох навчальних закладів міста. Це команди Тернопільського фахового коледжу харчових технологій і торгівлі, Тернопільського вищого професійного училища технологій та дизайну та ТНВК «Школа-ліцей №6 імені Назарія Яремчука». Програма цих веселих та захоплюючих змагань включала спортивні естафети. Відтак дівчата демонстрували свою підготовку, спортивні досягнення, уміння працювати в команді, спритність та витривалість. 

В результаті перше місце посіли господарки залу – учениці  фахового коледжу харчових технологій і торгівлі. На другому місці були школярки із школи-ліцею №6. А третіми стали представниці вищого професійного училища технологій та дизайну. 

На завершення змагань усі учасниці отримали подарунки від партнерів дійства: ПрАТ «Добра Вода», Оксани Гречук, HELL ENERGY, Max Morgenstern.

Організаторами спортивної події виступили Тернопільська міська рада, управління розвитку спорту та фізичної культури ТМР, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.

Всі фото із заходу можна побачити за посиланням.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів