У Вінниці проведено обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Cool Games» 

1437

16 січня в легкоатлетичному манежі Вінницької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи проведено змагання школярів загальноосвітніх навчальних закладів регіону у трьох вікових дивізіонах.

Манеж був прикрашений державним прапором України, банером Комітету з фізичного виховання та спорту та банером Всеукраїнських змагань «Круті ігри».

Школярі спільно зі студентами та викладачами кафедри фізичного виховання та спорту Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського виконали руханку. На локаціях юні спортсмени показали високий рівень рухової активності та майстерності.

Учасників змагань привітали гімнастичною композицією вихованці Вінницької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з художньої гімнастики.

Переможцям та призерам ігор начальник облвідділення Геннадій Бочарьов та головний суддя змагань Михайло Мельник вручили Грамоти та Кубки – ними виявились школярі ЗОШ І-ІІІ ст. №27 м. Вінниці – І місце, Літинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – ІІ місце та Томашпільської районної гімназії – ІІІ місце.

Школярі ЗОШ №27 м. Вінниці захищатимуть честь Вінниччини у фінальних змаганнях Всеукраїнських змагань, які відбудуться 20-24 лютого ц.р. у м. Києві.

Прес-центр Вінницького ОВ КФВС

Коментарі

коментарів