У Вінниці завершились фінальні змагання з легкої атлетики обласної Спартакіади та обласний етап Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя»

1924

Впродовж 24-25 квітня ц.р. у м. Вінниці на стадіоні ЦПКіВ проведено фінальні змагання з легкої атлетики та обласний етап Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя» серед учнів закладів загальної середньої освіти.

У змаганнях взяли участь 41 команда міст, районів та об’єднаних територіальних громад області, 410 учнів.

В програмі особисто – командних змагань з легкої атлетики – біг на короткі та довгі дистанції, естафетний біг, стрибки у довжину та висоту, штовхання ядра.

У загальнокомандному заліку перемогу здобули учні ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Іллінці – І місце, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія №1» м. Хмільник, ЗОШ І-ІІІ ст. №18 м. Вінниці.

У змаганнях «Олімпійське лелеченя» перемогу здобули юні олімпійці: ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Хмільник – І місце, Немирівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей №2» – ІІ місце, Літинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – ІІІ місце.

Учасників обласних змагань привітали начальник обласного відділення Геннадій Бочарьов та заступник начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Олійник.