У Запоріжжі добігла завершення спартакіада працівників коледжів

981

28 травня на базі Запорізького гідроенергетичного коледжу пройшов другий етап обласних спортивних змагань серед працівників коледжів. Нагадаємо, напередодні співробітники коледжів визначили лідерів у шахах, настільному тенісі та кульовій стрільбі. Цього ж разу працівники навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації мірялися силами у волейболі та баскетболі 3х3. Загалом участь у змаганнях взяли вісім команд.

Першим номером програми став стрітбол, де крали змішані команди . Провівши між собою ігри по колу, учасники визначили трійку лідерів:

  • Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ
  • Запорізький медичний коледж
  • Коледж Класичного приватного університету

Кращим гравцем змагань став Дмитро Півнєв – Запорізький медичний коледж.

У змаганнях з волейболу учасники теж грали між собою по колу. Вирішальною стала зустріч двох лідерів – Запорізького Педагогічного коледжу Хортицької національної академії та господарів паркету – гідроенергетичного коледжу. У цій зустрічі опоненти виграли по партії, причому з рахунками, які перевищували традиційну межу у 25 очок. У затятій боротьбі відбувся і третій сет, перемогу в якому в підсумку святкували педагоги. Отже остаточно місця розподілилися наступним чином:

  • Запорізький Педагогічний коледж Хортицької національної академії
  • Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ
  • Запорізький коледж радіоелектроніки ЗНТУ

Кращим волейболістом було визнано заступника директора педагогічного коледжу – Володимира Смоляка.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів