У Запоріжжі визначився переможець Чемпіонату України з гандболу “Стрімкий м’яч” серед юнаків 2006 р.н.

2158

6-10 березня у Запоріжжі відбувся фінал Чемпіонату України з гандболу серед юнаків 2006 р.н. “Стрімкий м’яч”. За нагороди на майданчику спортивного комплексу «Мотор-Січ» сперечалися вісім кращих команд країни, які вибороли це право на зональних етапах змагань.

Спершу юні гандболісти змагалися у групах:

Група А

 • КДЮСШ м. Вишгород;
 • СДЮШОР ім. Лагутіна;
 • ДЮСШ м. Овідіополь;
 • ДЮСШ смт. Іванівка.

група Б

 • ДЮСШ ім. ЗТУ Воропая П.М. м. Сквира;
 • ДЮСШ м.Чорноморськ;
 • СДЮШОР ЗТР м. Запоріжжя;
 • ДЮСШ№1 Камя’нське.

Завершивши груповий етап без поразок, до фіналу вийшли КДЮСШ Вишгород та ДЮСШ ім.ЗТУ Воропая П.М. (м.Сквира). У вирішальній грі з перших хвилин лідирували юні гандболісти Вишгорода, і до кінця матчу гравцям зі Сквири так і не вдалося їх наздогнати – 20:15.

У грі за третє місце зіграли колективи, які стали другими у своїх групах – ДЮСШ Чорноморськ та СДЮШОР ім. Лагутіна (Запоріжжя). Перший тайм хлопці провели щільно крокуючи очко в очко. Та у другій половині зустрічі запоріжці стрімко пішли у відрив, завершивши «бронзовий» матч на свою користь – 34:26.

В матчі за 5 місце СДЮШОР ЗТР (Запоріжжя) був сильнішим за ДЮСШ смт. Іванівка  30:20. А у грі за 7 місце ДЮСШ №1 Камя’нське обіграла ДЮСШ Овідіополь 20:14.

Урочисту церемонію нагородження переможців та призерів змагань провів начальник управління фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Віталій Масло, який спеціально для цього прибув у Запоріжжя,  та начальник Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Андрій Муштай.

 • Я вам скажу відверто, колись і мої вихованці стояли на цьому місці, і чекали нагородження. Мені дуже приємно бути тут. Я хочу передати вам відання від голови Комітету з фізичного виховання та спорту Вадима Григоровича Стеценка та президента федерації Учнівського спорту України Романа Володимировича Греби, – сказав під час церемонії нагородження Віталій Масло, – Пригадую як і до мене в четвертому класі прийшов тренер і запропонував грати в гандбол. Багато часу пройшло з тих пір, і ось я вже такий дорослий дивлюся на вас, як ви граєте в гандбол. Ця гра сильних, гра яка формує характер, тут виграє сильніший! І це дуже приємно, що гандбол розвивається!

 • Запоріжжя – визнана гандбольна столиця України, три наші команди лідирують у чемпіонаті Української Суперліги, запоріжці складають основу національних збірних різного віку, в місті працює кілька потужних гандбольних шкіл. Тож де як не в Запоріжжі проводити фінальні змагання дитячих змагань! Нажаль господарям паркету цього разу трохи не пощастило, наші хлопці посіли третє і п’яте місця. Зовсім трохи не вистачило команді СДЮШОР Лагутіна, аби потрапити до фіналу – програли Вишгороду кілька м’ячів. Та без поразок не буває перемог. Вітаю всіх з успішним завершенням чемпіонату, – зазначив Андрій Муштай.

Результати Чемпіонату України з гандболу серед юнаків 2006 р.н. “Стрімкий м’яч”:

 1. КДЮСШ м. Вишгород (кращий гравець Вадим Булах);
 2. ДЮСШ ім. ЗТУ Воропая П.М. м. Сквира (кращий гравець Давид Сидоренко);
 3. СДЮШОР ім. Лагутіна (кращий гравець Ярослав Волков);
 4. ДЮСШ м. Чорноморськ (кращий гравець Георгій Соловйов);
 5. СДЮШОР ЗТР м. Запоріжжя (кращий гравець Владислав Станєв);
 6. ДЮСШ смт. Іванівка (кращий гравець Іван Асоцький);
 7. ДЮСШ №1 Камя’нське (кращий гравець Артем Усенко);
 8. ДЮСШ м. Овідіополь (кращий гравець Ярослав Лазуткін).

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

Коментарі

коментарів