У Запоріжжі визначили чемпіона регіонального етапу Спартакіади України з настільного тенісу серед ЗПО

1026

Два дні у Запорізькій області тривали змагання регіонального етапу Спартакіади України з настільного тенісу серед чоловічих команд закладів професійної/ професійно-технічної освіти.
20 лютого змагання проходили у трьох зональних групах –Мелітополі, Бердянську та двох у Запоріжжі. Участь в них етапах взяли два десятки команд, які визначили по два переможці у кожній групі.

-Це другий обласний етап Спортивних ігор України з настільного тенісу. У Запорізькій області десять команд змагалися в Запоріжжі, і по п’ять грали в Мелітополі та Бердянську. За результатами обласного етапу буде сформована команда, яка має представляти Запоріжжя на фінальному етапи Спортивних Ігор України серед закладів професійної/ професійно-технічної освіти, він запланований на травень-червень, – розповідає головний спеціаліст Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОНУ, Едуард Мотора.

Переможці зональних етапів зустрілися у спортивному залі Запорізького вищого професійного училища моди і стилю, за нагороду змагалися наступні команди:

  • Запорізьке машинобудівне вище професійне училище
    • Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту
    • Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник
    • Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти
    • Мелітопольське вище професійне училище

– Виграли зональний етап в Мелітополі, стали кращими з п’яти команд, і так потрапили фінал змагань, – розповідає учень Мелітопольського вищого професійного училища, Ігор Гуляєв, – Професійно не змагався тенісом ніколи, але мені дуже подобається ця гра, вона розвиває реакцію і я отримую величезне задоволення від неї. Ми багато тренувалися і налаштовані буди в призах.

Втім мелітопольскі хлопці цього року залишилися поза першою трійкою обласних змагань. Перемогу святкувала команда Запорізького політехнічного центру професійно-технічної освіти, «срібло» у Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту, почесне третє місце посіла команда Запорізького вищого професійного училища «Моторобудівник».

-Ми готувалися з минулого року, торішні змагання дуже мотивували до тренувань, бо ми навіть із зони не вийшли, і це нас дуже зачепило! Ми все проаналізували, трохи змінили командні складові, і я думаю за рахунок злагодженості нам вдалося перемогти. Вийшли з першого місця у своїй зоні до фіналу, і тут змогли потрапити в призи. Секрет нашого успіху – дружба та взаємо підтримка, – розповів учень ліцею «Моторобудівник» Іван Чорногоцький.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів