У Запорізькій області розіграли медалі України з боксу серед учнів

89

П’ять днів на узбережжі Азовського моря, у місті Бердянськ (Запорізька область) проходив Чемпіонат  України з боксу серед учнів 2007-2008рр.н. Участь у змаганнях взяли 155 боксерів з 18 регіонів  України  та міста Києва.

Школярі змагалися на відкритому повітрі – ринг було встановлено просто неба на березі моря. Тож учасники мали можливість вдосталь подихати цілющим азовським повітрям, а розташування рингу в популярному курортному місці дозволило зібрати велику кількість вболівальників – за період проведення змагань, їх відвідало більше   півтори тисячі глядачів.

Господарям рингу – представникам Запорізької області вдалося вибороти 18 медалей, в тому числі 5 золотих, три срібних і десять бронзових.

Як зазначив начальник Запорізького обласного відділення/філії Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України, Юрій Шепель, Запорізька область дуже рада приймати національній учнівські змагання з боксу. Адже цей вид спорту – один з найбільш успішних, популярних та розвинених в регіоні. Місцеві боксери стабільно демонструють високі результати на змаганнях національного рівня. 2019 року збірна Запорізької області стала переможцем Кубка України серед дорослих, 2020 року наша команда виграла командний залік домашнього чемпіонату України серед юніорів, а  2021 року запоріжці стали переможцями чемпіонату України серед юнаків. Успіх місцевих спортсменів на домашньому чемпіонаті України серед учнів ще раз підкреслив лідерські позицій Запорізької області на національній арені, та чудовий потенціал наших молодих боксерів.

 Переможці та призери Чемпіонату  України з боксу серед учнів 2007-2008рр.н.

37 кг

I Бодюл Іван (Запорізька обл)

II  Федорищев Арсен (Харківська обл)

ІІІ  Смолінський Олег  (Львівська обл)

ІІІ  Клочко Володимир (Кіровоградська обл)

37-А

І  Кулдашев Жавлонбек  (Донецька обл)

ІІ  Бонусь Рашид (Житомирська обл)

III Талько Анатолій (Запорізька обл)

III Войцеховський Тамерлан (Хмельницька обл)

40 кг

I  Могилов Владислав (Київ)

II  Хомин Артем (Львівська обл)

III   Стецюра Олексій (Київська обл)

III  Айвазов Тимур (Запорізька обл)

40-А кг

І  Старік Ілля (Донецька обл)

ІІ  Фисенко Микола (Сумська обл)

III  Артеменко Олександр (Запорізька обл)

III  Маслов Денис (Київська обл)

42 кг

I  Долинний Сергій (Запорізька обл)

II Олійник Олег (Київська обл)

III Сопін Данило (Запорізька обл)

III Гулямов Тимур (Миколаївська обл)

42-А

І  Федотов  Олександр (Запорізька обл)

ІІ Краснопільський Адріан (Київ)

III  Пастушенко Артем (Кіровоградська обл)

III Сич Олександр (Черкаська обл)

44 кг

I   Тебенко Ставр (Київ)

II   Сидорук Тимофій (Черкаська обл)

III  Медяник Марк (Кіровоградська обл)

III Коцюр Захар (Вінницька обл)

44-А

I  Морозов Віталій (Донецька обл)

II  Рожко Дмитро (Кіровоградська обл)

III  Поліщук Андрій (Ів.-Франківська обл)

III Костюк Дмитро (Київська обл)

46 кг

I  Москаленко Максим (Полтавська обл)

II  Яцук Георгій (Дніпропетровська обл)

III  Зелінський Ілля (Хмельницька обл)

III  Плющій Артем (Запорізька обл)

46-А

І  Суров Ілля (Донецька)

ІІ Комлик Ярослав (Київ)

III Мельничук  Богдан (Запорізька обл)

III Тихонов Олександр (Київська обл)

48 кг

I  Савицький Даниїл (Сумська обл)

II  Сахневич Максим (Житомирська обл)

III Мороз Михайло (Вінницька обл)

III Спорнiк Богдан (Харківська обл)

48-А

I Крошней Руслан (Ів.-Франківська обл)

II  Митюк Максим (Львівська обл)

III Самохін Кирило (Запорізька обл)

III Комягін Володимир (Донецька обл)

50 кг

І Спорнiк Антон (Харківська обл)

ІІ Богдан Іван (Київ)

III Велієв Віктор (Сумська обл)

III Ткачук Михайло (Дніпропетровська обл)

52 кг

I  Мельниченко Дмитро (Дніпропетровська обл)

II Ніколюк Богдан (Миколаївська обл)

III Бунеєв Володимир (Донецька обл)

III Смердов Даниїл (Запорізька обл)

52-А

I Удод Олександр (Запорізька обл)

II Лученцов Данило (Харківська обл)

III Коломойченко Єльяр (Сумська обл)

54 кг

I Башманов Микола (Донецька обл)

II Дідух Артем (Житомирська обл)

III Романюк Назар (Хмельницька обл)

III Мельниченко Сергій (Дніпропетровська обл)

54-А

І Вареник Андрій (Київська обл)

ІІ Гаєвський Ілля (Київ)

III Сапожніков Віктор (Сумська обл)

III Парфьонов Олексій (Черкаська обл)

57 кг

I Марковський Михайло (Житомирська обл)

II Ричков Арсеній (Сумська обл)

III Золотар Валерій (Вінницька обл)

III Давиденко Єгор (Дніпропетровська обл)

57-А

І  Ничипуренко Дмитро (Одеська обл)

ІІ  Мусієнко Олег (Вінницька обл)

III  Семенюн Данило (Житомирська обл)

III Кармазін Марк (Дніпропетровська обл)

60 кг

I Олешко Руслан (Миколаївська обл)

II Ковальчук Назарій (Запорізька обл)

III Сідлецький Кіріл (Хмельницька обл)

III Болбад Кирило (Донецька обл)

60-А

І Возний Іван (Житомирська обл)

ІІ Юрченко Данило (Чернігівська обл)

III Любас Данило (Київська обл)

III Лимар Євгеній (Запорізька обл)

63 кг

I Науменко Владислав (Київ)

II Серьогін Андрій (Донецька обл)

III Момот Ігор (Київ)

III Трунов Богдан (Луганська обл)

66 кг

І Дейнега Тимофій (Київ)

ІІ Ященко Дмитро (Запорізька обл)

III Горелов Костянтин (Донецька обл)

III Алієв Шамістан (Дніпропетровська обл)

70 кг

І Сердюк Артем (Сумська обл)

ІІ Бабчинський Євген (Вінницька обл)

III Гореславець Мілорад (Миколаївська обл)

III Золотов Володимир (Миколаївська обл)

75 кг

І Левадній Єгор (Запорізька обл)

ІІ Голуб Олексій (Дніпропетровська обл)

90 кг

І Рибак Артем (Київ)

ІІ Чаусов Денис (Запорізька обл)

III Васильченко Артем (Запорізька обл)

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів