Учасників Європейських університетських ігор відзначили на Сумщині

494

Сьогодні, 3 серпня на базі Сумського державного університету відбулася онлайн-зустріч з нагоди відзначення студентів закладу – переможців, призерів, учасників Європейських університетських ігор (European Universities Games Lodz 2022) та їх тренерів.

2 золоті, 2 срібні, 4 бронзові медалі – такий здобуток наших спортсменів на Європейських університетських іграх.

Спортсменів привітав народний депутат, президент Сумської обласної федерації волейболу Ігор Молоток, у онлайн форматі до привітань долучилися голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко та президент Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» Євгеній Імас. 

Також студентів вітали директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії Гробовій, ректор Сумського державного університету Василь Карпуша, голова відокремленого підрозділу всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Сумській області Анатолій Васильєв та начальник Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Владислав Маслов. 

Від команди студентів Анастасія Антіпіна, володарка 2 золотих медалей (в особистому та командному заліку) з дзюдо Європейських університетських ігор, подякувала всім за підтримку та допомогу у підготовці до змагань.

Під час зустрічі за досягнення високих спортивних результатів переможців, призерів та учасників змагань було нагороджено цінними подарунками.

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів