Участь збірних команд України у ХVII Всесвітній літній Гімназіаді

2028

У Міністерстві освіти і науки України відбулося засідання Оргкомітету з організації, підготовки та участі збірних команд України з видів спорту у ХVII Всесвітній літній Гімназіаді, яка відбудеться 2–9 травня в Марокко під егідою Міжнародної федерації шкільного спорту (ISF). 122 школярі-спортсмени з 22 областей України боротимуться у 17 видах спорту: стрільба з луку, легка атлетика, бокс, шахи, велоспорт, фехтування, художня гімнастика, спортивна гімнастика, спортивна аеробіка, дзюдо, карате, петанк, плавання, тхеквондо, теніс, боротьба вільна, боротьба греко-римська.

Під час засідання затвердили керівника та склад штабу для участі у Гімназіаді, склад збірних команд України з видів спорту, схвалили дизайн та комплектацію спортивної форми для учасників.

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ, керівник делегації України Вадим Стеценко зазначив, що попереду ще достатньо роботи, але злагоджені дії Організаційного комітету допоможуть забезпечити високий рівень підготовки нашої національної збірної до участі в найпрестижніших учнівських змаганнях.

Коментарі

коментарів