Учениці Чортківського ВПУ виграють у змаганнях з баскетболу 3х3

1367

Після здобутої перемоги у волейболі учні Чортківського ВПУ знову стають найкращими, тепер уже у змаганнях з баскетболу 3х3 серед дівчат Спортивних ігор серед професійно-технічних навчальних закладів у 2017/2018 навчальному році.

Змагання з баскетболу декілька років тому були вилучені з програми Ігор, але цього року, у зв’язку із проведенням баскетболу 3х3 в програмі Спартакіади серед ПТНЗ України, знову повернулись в спортивні зали профучилищ. І не дарма, адже як зазначили судді та вболівальники дівчата показали хороший баскетбол. В загальному участь в іграх взяло 7 команд, в складі яких грали 26 дівчат.

Перемогу цього дня відзначали учениці Чортківського ВПУ (тренер-представник Олег Війтишин), поступились їм та посіли друге місце дівчата із Шумського ПТУ (тренер-представник Михайло Олексюк). Третє місце у команди господарок майданчика Тернопільського центру професійно-технічної освіти (тренер-представник Ярослав Грицишин).

Цьогорічні змагання серед ПТНЗ проходили за підтримки управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА, обласного відділення КФВС МОН України, а також до нагородження переможниць та призерок грамотами та медалями долучилась Тернопільська обласна федерація баскетболу.

Тернопільське обласне відділення КФВС МОНУ

Коментарі

коментарів