Учні й студенти вступають у боротьбу на Всеукраїнському спортивно-масовому заході з кіберспорту

4855

В Україні дедалі активніше розвивається кіберспорт серед молоді. Рушієм в учнівсько-студентському середовищі є, без сумніву,  Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Українська федерація учнівського спорту (УФУС) і Спортивна студентська спілка України (СССУ). Підписання Меморандумів про співпрацю між УФУС і Українською Професійною Кіберспортивною Асоціацією, СССУ і Українською Професійною Кіберспортивною Асоціацією дав шалений поступ для подальшого розвитку й просування кіберспортивних змагань у поєднанні з руховою активністю в країні. Сьогодні й завтра стартують перші спільні заходи – Всеукраїнський спортивно-масовий захід з E-спорту.

6 листопада розпочинаються відбіркові он-лайн етапи  Всеукраїнських спортивно-масових заходів з е-спорту серед студентів, а 7 листопада серед учнів. Школярі позмагаються у трьох дисциплінах: Dota 2, CS:GO та Valorant, а студенти у двох – Dota 2 та CS:GO.

Для учнів змагання з Dota 2 та Valorant стануть відбірковими на Всесвітні змаганнях «ISF Esports Games», які відбудуться з 19 по 20 грудня 2020 року в форматі он-лайн.

За регламентом до участі в змаганнях допускаються виключно учні віком старше 12 років. Кожен заклад освіти може зареєструвати довільну кількість команд з Dota 2, Valorant та CS:GO. Допускається участь представників різних закладів освіти до участі в одній збірній. Кожна Команда складається з 5 учнів. Також команда може залучати одного тренера.

У студентів схожі вимоги, але без вікових обмежень, головне, щоб на період змагань вони навчалися у відповідних закладах освіти.

Регламент проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів «Esports Games»

Регламент проведення Всеукраїнського зимового турніру серед студентів з е-спорту 

Якщо ти – учень або студент і в тебе є Команда, переходь за посиланням в Регламенті і реєєструйся!

 

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів