Учні Львівщини – чемпіони Спартакіади України з футзалу серед закладів професійної освіти

1620

Збірна команда учнів закладів профтехосвіти Львівської області у важкій боротьбі виборола перше місце у фінальних змаганнях Спартакіади України з футзалу серед учнів закладів професійної освіти, що протягом тижня тривала у Львові. У фінальному матчі львів’яни з рахунком 10:5 обіграли візаві з Хмельницької області. В матчі за третє місце Волинська область впевнено обіграла чернівчан з рахунком 4:0. П’ятірку кращих замкнули футболісти Сумської області, втративши статус минулорічного переможця змагань. Участь у змаганнях також взяли команди Вінницької, Рівненської, Дніпропетровської та Закарпатської областей, які відповідно розташувались на місцях від шостого до дев’ятого.

Загалом для участі у фінальній частині змагань на Львівщину завітали понад 150 учасників. Збірну-переможця Львівської області представляли учні Львівського вищого професійного училища інформаційно-комп’ютерних технологій, Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва, ВПУ №20 м. Львова та Стрийського вищого професійного училища №20. Матчі відбувались у спортивних залах Львівського торговельно-економічного університету та Львівського національного університету ветеринарної медицини і біотехнологій імені С. Гжицького.

Привітати на нагородити переможців завітали начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, голова відділення Національного Олімпійського комітету у Львівській області Юрій Турянський та ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини і біотехнологій імені С.Гжицького Володимир Стибель, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський та головний суддя змагань, член комітету арбітражу Асоціації футзалу Львівщини Андрій Лютий.

“Чи виростуть із сьогоднішніх футзалістів майбутні професіонали, – зараз сказати складно, але ми стали свідками того, що рівень гри школярів-аматорів практично не поступався регіональним футзальним лігам в Україні, а тому боротьба за звання чемпіона була надзвичайно напруженою. Усі учні проявили бойовий характер і командну взаємодію, – саме ці риси гартує футзал у школярах,” – коментує підсумки проведення змагань голова оргкомітету Анатолій Ігнатович.

Нагадаємо, що змагання організували та провели Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його Львівське обласне відділення. Спартакіада відбувалась згідно календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22.12.2018 №1445.

Львівське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів