Учні запорізьких закладів професійної освіти визначили кращих у змаганнях з шашок

1230

4-5 квітня на базі Запорізького будівельного центру професійно-технічної освіти відбулася першість з шашок серед учениць закладів професійно-технічної освіти Запоріжжя. Участь у змаганнях взяли команди семи навчальних закладів, складених з трьох дівчат кожна.

За підсумками змагань перше місце посіла збірна Запорізького вищого професійного училища моди і стилю у складі: Софія Бут, Аміна Сопіна, Маргарита Стрюк та Марія Сидорак. 

Друге місце посіла команда Запорізького вищого професійного училища. Третіми стали дівчата Запорізького професійного ліцею сервісу

Вже за тиждень, 8-9 квітня за шашковими дошками зустрілися юнацькі команди Закладів професійно-технічної освіти. У хлопців конкурували між собою в інтелектуальній битві команди 16 навчальних закладів!

Кращий результат показали учні Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту. Перше місце виборола команда у складі: Данило Абрамцов, Дмитро Кушниренко, Віктор Козлов та Андрій Поспєлов.

Другим став Великобілозерський професійний аграрний ліцей. Третє місце виборола команда Мелітопольського професійного ліцею.

Наступного тижня на учнів запорізьких закладів професійно-технічної освіти чекають змагання з легкої атлетики, що відбудуться 18-19 квітня на стадіоні «Локомотив».

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів