Учнівська збірна України тріумфально виступила на перших Європейських іграх єдиноборств в Сербії

849

Прес-реліз за підсумками змагань European Open School Combat Games

У Белграді (Сербія) завершилися Європейські ігри єдиноборств серед учнів. Україна була представлена у 5 видах спорту: вільна боротьба, греко-римська боротьба, самбо, тхеквондо ВТФ і дзюдо.

За підсумками двох днів змагань наші юні спортсмени показали просто феноменальний результат – вибороли 216 нагород!

Вадим Стеценко, голова Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України, керівник делегації:

«Неймовірний результат учнівської збірної України! 216 медалей різного гатунку – 90 золотих, 67 срібних та 69 бронзових! І кожну з цих медалей юні спортсмени присвячували нашим захисникам, завдяки яким отримали можливість поїхати на такий великий міжнародний старт, представити свій навчальний заклад, регіон, Україну. Для дітей – це унікальний шанс в такий важкий час відволіктися від війни, позмагатися з сильними суперниками, познайомитися з культурою і традиціями іншої держави».

Роман Греба, президент Української федерації учнівського спорту:

«Поки в Україні ракетопад, українські юні спортсмени та спортсменки влаштували в Сербії справжній зорепад – маємо 216 медалей за підсумками Європейських ігор єдиноборств серед учнів. Вони найкращі, по-справжньому прославляють нашу країну. І в День захисту дітей надзвичайно важливо показати, що українські діти мають надію на щасливе майбутнє!».

 Важливою складовою European Open School Combat Games стала освітньо-культурна частина: діти побували на екскурсії по Белград, побували у стародавній фортеці, відкрили для себе багато нового про Сербію.

Коментарі

коментарів