Українці – знову в ТОП-10 лідерів на Всесвітній Універсіаді

1031

ХХХІ Всесвітня зимова Універсіада триває в Лейк-Плесіді (США), і українські спортсмени продовжують боротьбу.

Завершилися гонки-переслідування у лижників. Руслан Денисенко (Сумський державний педагогічний університет імені Макаренка) стартував 19-м і на 10-кілометровій дистанції зумів відіграти одну позицію, фінішувавши 18-м.

Дмитро Романченко, Олег Міщенко, Максим Бондар і Олексій Кирик також відіграли по кілька місць, але їхнє відставання від групи лідерів – досить суттєве.

Дівчата бігли 5 кілометрів. Українки – у топ-50. Анастасія Нікон (Сумський державний педагогічний університет імені Макаренка) піднялася з 38-го на 37-ме місце. Анастасія Іванченко – на 39-му, Анастасія Савінська – на 47-му, Єлизавета Нопрієнко – на 50-му.

У спринтерській гонці біатлоністок 8-ме місце посіла наша Юлія Городна. Студентка Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права має один промах на стрільбі лежачи.

Лілія Стеблина (Національний університет фізичного виховання і спорту України) з трьома хибами фінішувала на 13-й позиції, Олена Городна (Львівський державний університет фізичної культури імені Боберського) з двома незакритими мішенями – на 22-й.

Дмитрій Грущак показав найкращий серед українських біатлоністів результат у чоловічому спринті на Універсіаді – 7-ме місце. Він припустився двох промахів на стрільбі стоячи і в підсумку програв чемпіону 47,4 секунди.

З 11-м часом 10 кілометрів дистанції подолав Владислав Чихарь, хоч на стрільбі він схибив лише раз. На 14-й позиції, з трьома штрафними колами в пасиві, Роман Боровик. Усі троє – студенти Сумського державного університету.

Степан Кінаш, бронзовий призер Універсіади в мікс-естафеті, на жаль, зійшов із дистанції.

Збірна України з хокею поступилася Японії у четвертому матчі групового етапу – 2:4.

Як виявилося, долю матчу було вирішено ще в першому періоді, коли на два голи японців ми не зуміли відповісти жодним. Наші хлопці на рівних боролися з суперником, наприкінці зустрічі влаштували справжній штурм їхніх воріт, але витягнути гру не зуміли.

Шайби у складі української команди закинули Артем Матейченко (Marymount Manhattan College, Нью-Йорк, США) з передачі Євгена Ратушного (Львівський державний університет фізичної культури імені Боберського) та Ярослав Панченко (Національний університет фізичного виховання і спорту України), якому асистували Артем Целогородцев (Херсонський державний університет) і Андрій Григор’єв (HS of Economics and Management, Лодзь, Польща).

19 січня на Всесвітній зимовій Універсіаді українці змагатимуться у трьох видах спорту.

Хокей. Поступившись збірній Японії, збірна України з хокею втратила шанси на вихід із групи. Та є можливість наостанок “грюкнути дверима” у матчі проти Чехії. Поєдинок розпочнеться о 03:00.

Біатлон. На біатлоністів чекає гонка переслідування. До персьюту не кваліфікувався лише Степан Кінаш, який не зміг фінішувати у вчорашньому спринті. Розпочнуть змагання о 20:45, а Україну на біатлонній трасі Лейк-Плесіду представлятимуть:

Чоловіки (12,5 км):

Грущак Дмитрій

Чихарь Владислав

Боровик Роман

Жінки (10 км):

Городна Юлія

Городна Олена

Стеблина Лілія

Шорт-трек. Тут розіграють перші медалі. Сьогоднішня програма складається з гонки на 1500 метрів, яка розпочнеться о 23:00, та змішаної командної естафети, що запланована на 2:00. В обох видах змагатимуться наші Леонтенко Ростислав, Морозов Ярослав, Зарванська Тетяна і Червенко Вікторія.

Трансляцію змагань традиційно можна переглянути на телеканалі XSPORT та на сайті.

Нагадаємо, ХХХІ Всесвітня зимова Універсіада триває в США 12-22 січня. У складі української команди – 61 спортсмен і 29 тренерів. Вони представляють 20 українських і 2 закордонних (Польща і США) університети.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів