Українець Олександр Легенький виграє престижне змагання 34th Andrea Margutti Trophy

132

В період з 17 по 19 березня 2023 року відбулась 34-та редакція історичного змагання Trofeo Andrea Margutti. Це змагання проводиться з 1990 року та в ньому, свого часу, брали участь багато чемпіонів з автоспорту.

В кваліфікації у Олександра Легенького була можливість проїхати лише одне швидке коло, завдяки якому він посів п’яту позицію в групі та десяту в загальному заліку. 

Перший хіт: вдалий старт з P7, декілька чітких та рішучих дій та вже в середині першого кола Олександр займає лідируючу позицію. Лідируючи майже весь заїзд, провівши декілька контратак та майстерно побудувавши захист останнього кола, Олександр одержав перемогу.

Другий хіт: гарний старт до P4, але на другому куті першого кола пілоти попереду розвертаються, щоб уникнути зіткнення Олександр виїжджає поза межі траси. Повернувшись майже останнім, йому доводиться прикласти максимум зусиль, щоб повернути якомога більше позицій. В результаті фініш на P13.

Префінал: старт з P7, прорив до P2, багато боротьби з опонентами та нарешті перемога! 

Фінал: перемога в передфиналі забезпечила можливість стартувати з поул-позиції. Вдалий старт та перший круг дали змогу зробити інтервал. Завдяки якому опоненти наздогнали українця лише на шостому колі. Декілька кіл боротьби, та Олександр фінішує першим.

Олександр дуже вдячний всім, хто його підтримує! Тільки вперед!

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів