Українська федерація учнівського спорту та Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація підписали Меморандум про співпрацю

1427

Відтепер учні зможуть реалізовувати свої захоплення комп’ютерними іграми на більш серйозному рівні. Українська федерація учнівського спорту та Українська Професійна Кіберспортивна  Асоціація підписали Меморандум про співпрацю.

Обидві організації вже мають попередні напрацювання щодо  планомірного та стрімкого розвитку популярного нині у всьому світі такого напряму, як кіберспорт. Зокрема, планується, що комп’ютерні ігри можна буде поєднувати з різноманітними руховими активностями, що суттєво покращиться на фізичному стані юних кіберспортсменів. Також у рамках співпраці велику увагу буде приділено до включення інклюзивних груп населення, використанню новітніх технологій у сфері спорту тощо.

Меморандум передбачає співпрацю одразу у декількох напрямах:

  • створення нових форм зайняття кіберспортом шляхом поєднання кіберспорту та рухової активності;
  • організаця та проведення кіберспортивних змагань у різноманітних дисциплінах;
  • запровадження та реалізація соціальних програм у сфері кіберспорту;
  • популяризація кіберспорту та кіберсмортсмена як професійної спортивної діяльності
  • підготовка та реалізація унікальної кіберспортивної он-лайн платформи для студентів тощо.

І вже є інформація про перші кроки із цих напрямів. Зокрема, наприкінці вересня стартують студентська ліга зCS:GO та DOTA2 з фіналом у грудні. Планується, список дисциплін поповниться FIFA 2020 та League of Legends.

Сьогодні ми об’єдналися для того, щоб представити Україні, а згодом і світу принципово новий проєкт розвитку кіберспорту. Головна його “фішка” у тому, що це буде гармонійне поєднання кіберспорту та рухової активності. Це дасть можливість учням паралельно зі своїм захопленням, яке вимагає величезної витримки та посидючості, розвивати свої фізичні можливості і залишатися здоровими. Зараз усі говорять про пандемію, що вона негативно вплинула на світ традиційного спорту. І ми бачимо, як за таких умов кіберспорт зміцнив свої позиції серед майже 500 мільйонної армії прихильників, –зазначив президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів