Українські футзалісти у півфіналі чемпіонату світу

1390

Чоловіча збірна України з футзалу стала ще на крок ближчою до фіналу. У четвер, 23 серпня, наші хлопці на стадії чвертьфіналу зустрічалися зі збірною Польщі. Потужний старт «жовто-синіх» допоміг українській команді доволі швидко повести у рахунку. Спочатку Віталій Дзюба потужно пробивши зі штрафного відкрив рахунок вже на 2-й хвилині зустрічі. А вже у середині тайму підопічні Олександра Косенка ще двічі відправили м’яча у ворота поляків: відзначились Лисенко та Пелех.

Після цього, наша дружина стала грати по рахунку, віддавши ініціативу супернику. Проте в повній мірі «червоно-білі» цим скористатись не зуміли.

У другому таймі ще один м’яч записав на свій рахунок Пелех, довівши рахунок до розгромного. Щоправда, після цього поляки активізувалися і спочатку Бартешка, а потім ще двічі Шипшинський вразили ворота Віталія Бірова. Після чього у матчі все могло перевернутися з ніг на голову. Та після тайм-ауту наша команда почала діяти більш злагоджено і спокійно. А вже на 37 хвилині Андрій Цілик встановил остаточний рахунок – 5:3 і наші хлопці виходять до півфіналу.

Півфінальний поєдинок збірна України проведе проти збірної Росії, яка здолала чехів з рахунком 6:2. Матч відбудеться у п’ятницю, 24 серпня о 17:00.

Також, разом з чоловічою збірною України, до півфінальної стадії, днем раніше, кваліфікувалися і наші дівчата. Для потрапляння до чвертьфіналу українкам треба було обіграти збірну Ізраїля. Гра розпочалась для нашої команди не найкращим чином, адже першими відкрили рахунок саме ізраїльтянки, завдяки голу Авітал. Та підопічні Шайтанова не довго сумували і за три хвилини відігралися завдяки зусиллям Таїсії Бабенко. А вже у другому таймі Бабенко оформила дубль, після чого ініціатива перейшла до «жовто-синіх». Надалі вже був бенефіс української команди. Анастасія Чиженюк, Анна Майбородіна та двічі Яна Дичко розписувалися у воротах ізраїльської збірної, на що Ізраїль лише на останніх хвилинах відповів другим влучним пострілом Авіатал. Як підсумок, українки перемагають 6:2, та разом з першим місцем у групі виходять до півфіналу.

У півфінальній стадії турніру українській збірній протистоятимуть француженки, які посіли друге місце у групі В. Матч відбудеться також у п’ятницю, 24 серпня, початок о 13:00.