Українські спортсмени на Всесвітній зимовій Універсіаді мають успішні здобутки!

555

ХХХI Всесвітня зимова Універсіада в Лейк-Плесіді (США) демонструє чудовий потенціал та навички спортсменів з України.

4 місце посіла гірськолижниця Анастасія Шепіленко за результатами першого виду програми у гірськолижній комбінації – Super G! Студентка Львівського державного університету фізичної культури імені Боберського програла лідерці лише 0,51 секунди.

Анастасія розповіла, що траса в Лейк-Плесіді незвична для українців:

«У перші дні, коли ми сюди приїхали, у нас було тренування, і ми коли побачили трасу, нам здалося, що вона досить стиснута, і це незвично для нас. Бо на всіх змаганнях ставлять трошки ширші дистанції між воротами. Тут траса більш технічна. Хоча коли їдеш по трасі, цього сильно не відчуваєш, напевно, через постановку, рельєф траси.

Два дні поспіль ми стартуємо після хлопців по одній і тій самій трасі. Після цього роблять невелику корекцію, але все одно траса залишається трішки розбита.

Я зробила декілька помилок учора, і сьогодні вийшло так, що припустилася однієї помилки. Але все таки мені вдалося зберегти швидкість і дістатися до фінішу».

Гірськолижниця Катерина Шепіленко (представляє той же вуз) показала 28-й результат.

Тренерка з гірськолижного спорту Юлія Шепіленко зазначила:

«Ми читаємо новини з України, і це, звісно, теж впливає на спортсменів. Чесно кажучи, стан жахливий. Після інформації про будинок у Дніпрі було таке враження, що по нам катком проїхались. Після такого складно налаштуватися. Але ми боремося, як можемо. Слава Україні!»

У гірськолижному спорті серед чоловіків наш Роман Цибеленко з Прикарпатського національного університету імені Стефаника фінішував далеко за межами топ-20.

Фігуристка Анастасія Гожва, студентка Національного університету фізичного виховання і спорту України, за підсумками двох прокатів посіла 8 місце.

Золото і срібло у змаганнях жінок віддали японкам, бронзу – спортсменці з Південної Кореї.

Одразу двоє українців потрапили до топ-10 найсильніших у лижному двоборстві. Найближчим до лідерів став Дмитро Мазурчук із Львівського державного університету фізичної культури, він посів шосту сходинку у фінальному протоколі.

Віталій Гребенюк із Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії став сьомим, а ще один представник цього українського вишу Олександр Шумбарець замкнув 15-ку найкращих двоборців Всесвітньої зимової Універсіади.

Переможцем став японець Сакутаро Кобаяші, Ніклас Малакінскі із США – срібний призер, на третій сходинці – теж американець Еван Ніколс.

Результати лижних гонок серед чоловіків (Спринт) такі:

Бондар Максим (Національний університет фізичного виховання і спорту України) – 62

Романченко Дмитро (Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка) – 56

Міщенко Олег (Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка) – 64

Кирик Олексій (Національний університет «Чернігівський колегіум імені Т. Г. Шевченка») – 67

А ось результати лижних гонок серед жінок (Спринт):

Савінська Анастасія (Національний університет фізичного виховання і спорту України) – 57

Нікон Анастасія (Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка) – 50

Нопрієнко Єлизавета (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова) – 65

Іванченко Анастасія (Державний Податковий Університет) – 49

Розклад змагань українських спортсменів на Всесвітній зимовій Універсіаді 16 січня є таким:

Біатлон. У біатлонних змаганнях сьогодні відбудеться одиночна змішана естафета (1 хлопець + 1 дівчина). Початок о 21:00.

Хокей. Підопічні Вадима Шахрайчука після поразок у двох стартових матчах групового етапу спробують реабілітуватися у матчі проти Швеції, який розпочнеться о 03:00.

Гірські лижі. У гірськолижній комбінації продовжать боротьбу (Slalom) Шепіленко Анастасія, Шепіленко Катерина та Цибеленко Роман. Змагання у чоловіків розпочнуться о 16:30, у жінок – о 19:30.

Трансляцію змагань дивіться за посиланням.

Нагадаємо, ХХХІ Всесвітня зимова Універсіада триває в США 12-22 січня. У складі української команди – 61 спортсмен і 29 тренерів. Вони представляють 20 українських і 2 закордонних (Польща і США) університети.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів