Українські студенти завершили змагання на чемпіонаті світу з футзалу

174

У китайському місті Шанхай завершились змагання Чемпіонату світу з футзалу серед студентів (2024 FISU World University Championships Futsal).

Так, на базі Шанхайського університету інженерних наук (Shanghai University of Engineering Science) з 7 по 17 червня 2024 року за нагороди світової першості боролися студенти віком від 18 до 25 років.

Серед чоловічих команд за перемогу змагалися 14 країн світу, а саме: КНР, Саудівська Аравія, Франція, Португалія, Марокко, ОАЕ, Гонг Конг, Україна, Нова Зеландія, Хорватія, Монголія, Бразилія, Чеська Республіка, Оман.

За нагороди серед жіночих команд билися 7 країн: КНР, Бразилія, Україна, Німеччина, Португалія, Польща, Нова Зеландія.

Збірну України як чоловічу, так і жіночу представляли студенти одного університету, а саме Комунального закладу вищої освіти «Дніпровської академії неперервної освіти».

Шлях на турнірі наших хлопців був дуже вдалий, адже українська команда впевнено подолала груповий турнір, де почергово здолала Нову Зеландію (9 :1), Хорватію (9:1) та Монголію (8:1). У чвертьфіналі українські футзалісти здолали Марокко (4:3), а вже у півфіналі поступилися Хорватії (2:4). Після цього «жовто-синім» зовсім трішки забракло фарту, аби вибороти бронзу світової першості, адже у матчі за третє місце Україна мінімально поступилася суперникам з Франції (0:1) та посіла четверте місце у підсумку. Але без відзнаки наші хлопці не залишились, адже за пудсумками першості голкіпер чоловічої команди, Микола Гуйван  був визнаний найкращим воротарем турніру.

Щодо жіночої команди України, то наші дівчата на груповому етапі зіграли внічию з Німеччиною (2:2), поступилися суперницям з Китая (1:2) та Бразилії (2:6). Після цього українки боролися за 5 місце на турнірі і обіграли команду Польщі (6:2), проте поступилися Німеччині і посіли у підсумку 6 загальнокомандне місце.

Тож дякуємо нашим хлопцям та дівчатам за боротьбу і бажаємо їм успішних виступів на майбутніх міжнародних змаганнях. Все буде Україна.