Український студент виборов дві медалі на етапі Кубка світу з лижних перегонів та біатлону

1450

Дві «бронзи» на другому етапі Кубку світу з лижних перегонів та біатлону сезону 2018-2019 років здобуває представника Тернопільського «Інваспорту» студент Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Тарас Радь. Такі змагання проходить шведському місті Естерсунді. Виступаючи у складі Національної паралімпійської збірної команди України із зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору Тарас Радь виборов бронзову медаль у лижних перегонах-спринт на дистанції 1200 м та у біатлоні-спринт 7,5 км, змагаючись у класі LW 10-12 (сидячі). Як повідомляє Тернопільський Центр «Інваспорт», загалом щодо результатів цієї гонки, то принципова суперечка американських та українських лижників, які змагалися сидячи, завершилася перемогою Даніеля Гноссена, а от два інших призових місця дісталися нашим співвітчизникам. Відтак, другим фінішував львів’янин Василь Кравчук, а на третьому місці – тернополянин Тарас Радь.

Нагадаємо, що Тарас Радь – паралімпійський чемпіон, майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та біатлону, є студентом факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Тренер спортсмена заслужений працівник з фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак.

Триватиме другий етап Кубку світу з лижних перегонів та біатлону сезону 2018-2019 років в Естерсунді до 20 січня.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України