Універсіада Донецької області з міні-футболу пройшла у Маріуполі

1049

 19-20 лютого на спортивній базі Приазовського Державного технічного університету відбулись змагання І етапу Універсіади Донецької області з міні-футболу серед команд  студентів університетів, академій та інститутів (ЗВО 3-4 рівнів акредитації) південної зони Донецької області.

В змаганнях взяли участь 5 команди: Азовського морського інституту (АМІ), Приазовського Державного технічного університету (ПДТУ), Маріупольського державного університету (МДУ), Донецького національного медичного університету (ДНМУ), Донецького юридичного інституту МВС України.

Згідно регламенту змагання проводились за коловою системою. Переможцями змагань стала команда Приазовського Державного технічного університету, на другому місці команда Маріупольського державного університету та на третьому команда Донецького юридичного інституту.

 

Команди переможців та призерів були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і кубками та грамотами Донецького обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів