Успішні виступи учнів Хмельницької області у ІІІ літній Гімназіаді України з легкої атлетики

675

Згідно Календарного  плану фізкультурно-оздоровчих  та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 04.01.2021 № 3, Регламенту № 42 проведення ІІІ літньої Гімназіади України з легкої атлетики з 10 по 12 травня 2021 року у м. Івано-Франківськ у спортивному комплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу імені А.П. Гемби  проводилися фінальні змагання  з легкої атлетики за програмою ІІІ літньої Гімназіади України. У фінальних змаганнях брали участь команди із 17 областей та м. Київ. Всього 337 учнів.

Хмельницьку область у змаганнях з легкої атлетики представляла збірна команда області, сформована з учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців Полонської ДЮСШ, Старокостянтинівської ДЮСШ, Хмельницької обласної ДЮСШ, Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 1 та Хмельницького обласного центру  фізичного виховання учнівської молоді.

За підсумками фінальних змагань Хмельницька область посіла 4 командне місце (у заліку – 658 очків).

У індивідуальних видах змагань з легкої атлетики наші спортсмени показали високі результати:

І  місце – Владислав Козяр (біг на дистанції на 100 м, юнаки); Артем Бернацький (біг на 110 м); Чернуха Олександра (потрійний стрибок, дівчата);

ІІ місце – Артем Бернацький (біг на 400 м);

ІІІ місце – Роман Горбачов (спортивна ходьба на дистанцію 5000 м), Олександра Чернуха  (стрибки у довжину, дівчата); Денис Ференс (біг на 2000 м), Владислав Козяр (біг на 200 м, юнаки).

У естафетному бігу 100+200+300+400 м (юнаки) – Хмельницька область зайняла ІІІ місце – Максим Федчук, Володимир Лисицький, Владислав Козяр, Іван Бондар.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України