Успішний виступ тернопільських студентів на чемпіонаті України з греко-римської боротьби

41

У місті Тячеві, що на Закарпатті, завершився чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів U-20. Учасниками турніру стало понад 150 борців зі всієї України. Три медалі – два «золота» і одне «срібло» здобули на змаганнях тернопільські студенти – вихованці КДЮСШ з греко-римської боротьби Тернопільської міської ради та Тернопільської обласної Школи вищої спортивної майстерності.

Так, золоті медалі вибороли студенти ЗУНУ Анатолій Паснак (в/к 67 кг), який завдяки такому результату виконав норматив майстра спорту України, та Максим Радик (в/к 72 кг). А Арсен Товмасян у ваговій категорії 63 кг здобув срібну нагороду і також виконав норматив майстра спорту України. Арсен є студентом Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі.

Додамо, що у командному заліку представники Тернопільської області посіли третє місце, – ідеться у дописі на сторінці Федерації греко-римської боротьби міста Тернополя у соцмережах.

Спортсмени тренуються у КДЮСШ з греко-римської боротьби Тернопільської міської ради під керівництвом заслужених тренерів України Андрія Телебана, Віталія Ліщинського та майстра спорту України Володимира Лучанка.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України