В Чернігові провели відкриті обласні змагання з легкоатлетичного кросу серед здобувачів освіти пам’яті В. Ф. Філіпова

355

Традиційно що року в Чернігові починаючи з 2012 року проводимо відкриті обласні змагання з легкоатлетичного кросу серед здобувачів освіти пам’яті

В. Ф. Філіпова. В яких беруть участь здобувачі освіти навчальних закладів різних рівнів: ЗЗСО, ДЮСШ, ЗП(ПТ)О, заклади передвищої фахової освіти і ВНЗ і категорія обсолют.

Цей рік не став виключенням, 18 жовтня 2023 року на базі Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу “Юність” урочисто розпочали захід з вітальних слів:

– Голови Відділення НОК України в Чернігівській області – Ніни Лемеш

– начальника управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації –  Юрія Музики

-начальника Чернігівське обласне відділення (філія) КФВС МОН України – Дениса Закружного, який відзначив грамотою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України доцента кафедри спорту Національний університет “Чернігівський колегіум” імені Т.Г.Шевченка – Володимира Філіпова, за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту серед здобувачів освіти

-головного судді змагань, майстера спорту, чемпіонка світу з кросу – Наталії Лагункової.

Під час змагань учасники мали змогу підкріпитися смаколиками і зі грітися гарячим чаєм(кавою).

Участь  в змаганнях прийняло понад 300 учасників.

Переможці і призери були нагороджені: грамотами, медалями, кубками і цінними подарунками.

Висловлюємо вдячність вихованцям Віктора Федоровича, за допомогу у проведені заходу.

Чернігівське обласне відділення (філія) Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України