В Херсонській області стартували ІІ Всеукраїнські пляжні ігри серед учнівської молоді

1019

Місто Скадовськ на кілька днів стало справжньою столицею учнівських пляжних ігор. З 24 по 29 вересня тут проходитимуть вже ІІ Всеукраїнські пляжні ігри серед учнівської молоді. Позмагатися за головні призи заходу приїхали понад 500 учнів та учениць з усіх куточків України. До програми Ігор увійшли такі види спорту, як: футбол, волейбол, гандбол та боротьба. І так, все це буде відбуватися на узбережжі Чорного моря зможуть поєднати спорт з відмінним відпочинком.

Варто зазначити, що місцева влада велику увагу приділила цьому івенту і вжила безпрецендентних заходів щодо оновлення майданчиків для змагань. Тож юні спортсмени та спортсменки зможуть випробувати на міць не лише себе, а й реконструйовані спортивні арени для пляжних видів спорту Скадовської територіальної громади та пансіонату «Енергія».

Сьогодні ж відбулося урочисте відкриття змагань, в якому взяли участь начальник Управління фізичної культури, молоді та спорту Херсонської ОДА Віталій Вибранський, заступник голови Скадовської райдержадміністрації Світлана Покутня, голова Скадовської територіальної громади Олександр Яковлєв, президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба та голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко. Поважні гості побажали учасникам завжди залишатися такими ж спортивними та активними, долучати до своїх вподобань друзів, і, звичайно, перемог!

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів