В Маріуполі відбувся шаховий турнір

1542

18 липня у приміщенні торгово-розважального комплексу «Порт-сіті» міста Маріуполь відбулись змагання з шахів Першості південної зони Донецької області присвячені святкуванню міжнародного «Дня шахів».

20 липня відзначається Міжнародний день шахів. Цього дня найпалкіші шанувальники цієї гри, найкращі гравці збираються для проведення турнірів і для визначення справжнього гройсмейстера.

На початку змагань чемпіон Маріуполя з шахів 2017 року – Данилов Леонід (КМС України) провів сеанс одночасної гри з 15-ма бажаючими.

В змаганнях взяло участь 25 вихованців дитячо-юнацьких клубів. Завданням цих змагань було виявити кращого гравця серед ДЮКів міста Маріуполя, а також популяризація логічних настільних ігор. Як відомо, шахи дійшли до нас ще з сивої давнини, проте зуміли зберегти свою значимість навіть у ХХІ столітті.

Кожен учасник змагань запекло прагнув перемогти, продумуючи свій хід та намагаючись зруйнувати плани суперника. Та виграли цього дня ті, хто мав кращу логіку, більшу витримку і холодний розум.

Переможцями стали:

  • у групі хлопців 2008 р.н. – Пихтін Олександр ДЮК «Вікторія»,
  • у групі хлопців 2000 р.н. – Хорошун Володимир ДЮК «Вітязь».
  • у групі дівчат – Жаркова Марія ДЮК «Сонячний».

Переможці та призери були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та медалями федерації шахового спорту міста Маріуполя.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів