В МОН відбулось вручення державних нагород України працівникам освіти і науки

2117

 27 грудня у залі засідання колегії Міністерства освіти і науки України відбулось вручення державних нагород України працівникам освіти і науки відповідно до Указу президента України №404/2018 від 1.12.2018 року про відзначення з нагоди 27-ї річниці підтвердження Всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року. Вручення нагород проводила особисто міністр освіти і науки України Лілія Михайлівна Гриневич.

Колектив Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України вітає представників м. Києва, яким були вручені державні нагороди:

Ректора Київського національного торговельно-економічного університету Анатолія Антоновича Мазаракі з нагородженням орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня!

Начальника КМВ КФВС МОН України, під керівництвом якого нам надзвичайно приємно працювати, Сергія Ілліча Бобровника – з присвоєнням почесного звання “Заслужений працівник освіти України”!

Висловлюємо щиру подяку президенту України Петру Порошенку за приділену увагу освітянській галузі в непростий для країни час. А також приєднуємось до слів подяки міністру освіти і науки України Лілії Гриневич, що від імені всіх присутніх висловив Анатолій Антонович Мазаракі після урочистої частини щодо її вагомого внеску у реформування освіти в Україні, впровадження інноваційних методів в навчанні, пошуку нових шляхів розвитку наукової і освітньої діяльності.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів