В НМУ Богомольця провели благодійний турнір зі стрітболу серед команд ЗВО

233

29 жовтня кафедрою фізичного виховання і здоров’я Національного медичного університету імені О.О Богомольця разом зі студентською профспілковою організацією НМУ Богомольця було організовано і проведено відкритий благодійний чемпіонат НМУ Богомольця зі стрітболу.

Метою турніру став збір коштів на купівлю дрону для 11-го окремого батальйону, де служить студент університету Дмитро Стахов.

Участь у чемпіонаті взяли 10 команд з 7 закладів вищої освіти Києва, загалом 48 учасників. Протягом всього спортивного дійства спортсмени та їхні вболівальники мали можливість донатити кошти на потреби ЗСУ.

Перемогу у чемпіонаті здобули господарі майданчику – команда НМУ Богомольця, срібними призерами стала команда КНУ імені Т. Шевченка, а бронзу вибороли студенти НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»!

Переможці та призери чемпіонату були нагороджені спеціально підготованими організаторами кубками, медалями і дипломами.

Щиро дякуємо Миколі Семеновичу Задорожному, старшому викладачу кафедри, як керівнику цих змагань і всьому колективу кафедри фізичного виховання і здоров‘я НМУ Богомольця, а також студентам, що долучилися до їх проведення, за організацію цього чудового чемпіонату з благодійною метою, а також за популяризацію студентського спорту!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України