В онлайні спілкувались спеціалісти фізичного виховання та спорту університетів Тернопільської області

1054

4 червня відбулась онлайн-нарада із завідувачами кафедр, головами спортклубів та викладачами фізичного виховання закладів вищої освіти ІІІ-IV р.а. організована на інтернет платформі Zoom Тернопільським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Темою наради стало обговорення Проекту «Рекомендацій щодо стратегічного розвитку фізичного виховання та спорту на період до 2025 року» та підведення підсумків 2019-2020 навчального року.

В обговоренні прийняли участь начальник відділення КФВС МОН Олександр Бірюков та спеціалісти відділення, керівники відділів управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради Валерій Кравчук та Галина Федорович, а також представники 4 найбільших університетів області: Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, Тернопільського національного економічного університету, Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя, Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського.

Досить активно спеціалісти вищої школи вели дискусію щодо питання залучення більшої кількості студентської молоді до занять спортом та до участі в спортивно-масових заходах різного рівня. Одними із рішень, які прийняли учасники зустрічі стали: формування спільних пропозицій змін до всеукраїнської Стратегії розвитку фізичного виховання; проведення Універсіади Тернопільщини у 2020-2021н.р. (за умови повноцінного функціонування системи освіти), проведення моніторингу, опитування студентів вишів Тернопільської області щодо рівня їх фізичної активності та фізичної підготовки,- для створення свої бази даних , яка в подальшому дасть можливість зрозуміти реальну картину стану фізичного виховання студентської молоді в області.

Організатори та учасники відмітили, що робота проведена за час онлайн-спілкування була досить конструктивною та продуктивною. Таке обговорення дає можливість оперативно та дієво реагувати на запити, які виникають та швидко приймати спільні рішення по вирішення будь яких питань, що стосуються фізичного виховання в вищій школі та в освіті загалом.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів