В Снігурівці пройшов футбольний турнір пам’яті Володимира Лусти

591

У середу, 20 жовтня, шість дитячих футбольних команд Снігурівської, Горохівської та Широківської ОТГ зустрілись на місцевому стадіоні «Колос» на турнірі серед юнаків та дівчат 2008-2009 рр.н. пам’яті Володимира Вікторовича Лусти. Володимир Луста трагічно пішов з життя 6 лютого 2018 року. Особистість Володимира Вікторовича була знаковою не лише для Снігурівщини, а й усієї Миколаївської області. Добрий спомин про земляка назавжди залишиться в пам’яті багатьох снігурівчан.

За результатами ігор було відзначено переможців у декількох номінаціях: «Кращий гравець», «Кращий воротар», «Кращий захисник», «Кращий півзахисник» «Кращий нападник», а також була висловлена подяка тренерам усіх команд за вклад у розвиток футболу.

У безкомпромісній боротьбі визначились і переможці Кубку: третє місце зайняв ФК «Агролідер» (Широківська ОТГ), друге – ФК «Промінь» (Горохівська ОТГ), а перше місце посів колектив Снігурівської ДЮСШ. Всі призери отримали у нагороду призові кубок, медалі та м’ячі, а чемпіонам турніру додатково була подарована футбольна форма від спонсорів турніру компанії ПАЕК.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів