В столиці розпочався шаховий фестиваль «Голосієво-2022»

482

20 липня розпочався Шаховий Фестиваль «Голосієво-2022», присвячений Захисникам України та Міжнародному дню Шахів. Фестиваль проходить в мальовничому ботанічному саду Національного університету біоресурсів і природокористування України і триватиме до 24 липня. Організаторами є Федерація шахів Києва та відділ молоді та спорту Голосіївської РДА у м. Києві.

Сьогодні відбулось урочисте відкриття, на якому були присутні представники київської шахової спільноти, видатні гросмейстери, тренери, викладачі і завідувачі кафедр закладів вищої освіти м. Києва та почесні гості серед яких були: народний депутат України Сергій Штепа, представник Національного олімпійського комітету України Віктор Острєцов та представник Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник.

З вітальними словами до учасників та гостей Фестивалю звернулись Олександр Матлак, виконавчий директор Федерації Шахів України та Тарас Лендєл, доцент, кандидат технічний наук, президент Спортивного шахового клубу «Шаховий Король НУБіП України». Також були передані вітання від народного депутата України Жана Беленюка.

Фестиваль розпочався з Відкритого бліц-турніру (5+3), в якому беруть участь 42 шахіста з Київської, Дніпропетровської, Донецької, Миколаївської, Рівненської, Запорізької, Полтавської областей та міста Києва. Головні арбітри турнірів – міжнародний арбітр Юрій Пепа та його заступник – національний арбітр Анатолій Кабанов. Тож бажаємо учасникам успішних поєдинків та слідкуємо за розвитком подій.

Висловлюємо щирі слова подяки за запрошення на Фестиваль директору навчально-наукового центру виховної роботи та соціального розвитку НУБіП України Геннадію Ржевському та безпосередньо ректору НУБіП України – Станіславу Ніколаєнку, академіку Національної академії педагогічних наук України, доктору педагогічних наук, професору.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів