В Ужгороді відбувся тур чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу

1102

Черговий тур чемпіонату України «Дитяча ліга» з волейболу серед юнаків 2004 р. н. і молодше зібрав в Ужгороді шість найсильніших команд із кількох регіонів України. Головним суддею змагань є заслужений волейболіст країни Петро Раца.

На «Дитячу лігу» у СК «Юність» цього разу зібралися юні волейболісти із Тернополя, Полтави, Вінниці, Дніпра, Києва та Ужгорода.

На урочистому відкритті були присутні представники дитячих спортивних шкіл області, Закарпатського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України,  Національного олімпійського комітету, а також волейбольні функціонери країни. Командам-учасникам організатори передали символічні короваї, вітали спортсменів і студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

Після закінчення змагань, ужгородська команда – серед лідерів у цьому віці. Як зазначають у закарпатській ДЮСШ, хлопці зібрані із кількох куточків  Закарпаття і фактично зігруватися доводиться просто на майданчику. В той час як, наприклад, у Києві чи Дніпрі є спеціалізовані школи-інтернати.

Закарпатське обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів