Вадим Гутцайт – гість Олімпійської Вітальні

61

8 грудня відбулася чергова онлайн-зустріч «Олімпійської вітальні», гостем якої став Олімпійський чемпіон, прославлений український фехтувальник шабліст, міністр молоді і спорту України, новообраний президент Національного олімпійського комітету України Вадим Маркович Гутцайт. 

Не дивлячись на складнощі з електропостачанням і зв’язком в Україні, зустріч і можливість спілкування з Вадимом Марковичем була цікава багатьом, тому Вітальня зібрала близько 100 учасників, серед яких були не лише представники і працівники багатьох видів спорту, а й учні, студенти  – спортсмени. Під час зустрічі Вадим Маркович, Заслужений майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України розповів про свій шлях у спорті, свої дитячі і юнацькі досягнення і перемоги на шляху до Олімпійської медалі 1992 року. Вадим Гутцайт з 2002 по 2010 рік працював головним тренером національної збірної команди України з фехтування. Дуже цікавої для слухачів стала розповідь про Олімпійські ігри в Пекіні 2008 року, де українська команда шаблісток під його керівництвом виборола золото Олімпійських ігор. 

Звісно було багато питань у присутніх з приводу планів Вадима Марковича на посаді президента Національного олімпійського комітету України. Він відзначив, що звичайно продовжуватиме опікуватися підтримкою іміджа України на міжнародному спортивному рівні, розвитком дитячо-юнацького спорту, а однією з головних задач залишається популяризація спорту і рухової активності серед населення країни, щоб заняття спортом стали доброю звичкою і необхідністю в життя українців.

Зустріч відбулась на одному диханні, час промайнув дуже швидко. Дякуємо організаторам Вітальні за ще одну цікаву зустріч! 

Разом обов’язково переможемо! Слава Україні!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів