Вчаться фахівці закладів професійної освіти Буковини

84

У відповідності до плану роботи Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України 26 жовтня 2022 року на спортивній базі Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання закладів професійної  (професійно-технічної) освіти. Засідання відкрив Корнелій Жукотинський начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, який доповів про діяльність закладів професійної освіти з фізичного виховання та спорту та особливості освітнього процесу в нашому регіоні в умовах воєнного стану.   

Директор закладу освіти Філіпчук Дмитро ознайомив присутніх з організацією та проведенням навчально–виховної роботи з фізичного виховання, фізкультурно–оздоровчими та спортивними заходами в закладі. Акцентував увагу на роботу адміністрації з метою  покращення спортивної бази навчального закладу та залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом.

 Викладач фізичного виховання Князевський Г.В. провів навчально-тренувальні заняття гуртка з настільного тенісу із здобувачами освіти за професією «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування»  з використанням відеопоказу різновидних вправ, навчання подач з боковим та комбінованим обертанням тенісного м’ячика, зокрема: «сокирка», «віяло», «маятник», «зворотній маятник», «лівий маятник». Аналізуючи  урок, фахівці  акцентували увагу на творчому потенціалі викладача щодо організації навчальної діяльності учнів у формуванні знань, умінь і навичок. 

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  

Коментарі

коментарів