Вдалі виступи тернопільських школярів та студентів на легкоатлетичних змаганнях у Києві

337

Шаленого успіху добилися атлети нашої області в фінальних змаганнях Кубку України та Всеукраїнських змаганнях пам’яті ЗТУ Євгена Сюча з легкоатлетичних метань, які пройшли 14-15 жовтня на спортивно-тренувальній базі “Конча Заспа” в місті Києві. 200 учасників з різених регілонгів україни. Команду області представляло 12 спортсменів з двох обласних шкіл: КУТОР “ОДЮСШ з літніх видів спорту” та ОДЮСШ освіти, які зуміли вибороти 12 медалей; з них дві золоті, чотири срібні та шість бронзових.

Чемпіонами стали: Шилівський Олександр в метанні диску 2 кг серед дорослих, та Висоцький Ігор ТНПУ в метанні диску 1.75 кг серед молоді, і Ігор ще став срібним призером в штовханні ядра 7.260 кг. (дві медалі)

Також срібні нагороди вибороли: Лаврик Максим (дві медалі) козівська ліцей в штовханні ядра 5 кг серед юнаків, а Навроцький Олексій в штовханні ядра 6 кг і Сеньків Олександр зуну в метанні молота 6к г серед юніорів.

Бронзові медалі дістались: Кравцю Андрію зуну  в метанні молота 6 кг та штовханні ядра 6 кг серед юніорів (дві медалі); Мазурок Анастасії зуну в штовханні ядра 4 кг серед юніорок; серед юнаків Лаврику Максиму в метанні диску 1,5 кг, Кур’євичу Остапу зуну в метанні молота 5 кг та Німащук Софії в метанні спису серед дівчат.

Тужеляк Денис зуну та Маргусь Ігор впту 4 в штовханні ядра серед дорослих та юнаків зайняли четверті місця.

Тренують атлетів тренери Панасюк Іван, Яковів Василь, Дахновський Леонід, Шмуляєва Галина, Басараб Володимир, Головацький Микола, Салук Іван.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом та бажаємо нових перемог та високих результатів.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України