Вдосконалюють свою фахову майстерність керівники та викладачі фізичного виховання закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Буковини

1470

На базі Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників та викладачів фізичного виховання закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації.

Учасників заходу привітав директор коледжу Кошкаров С.А. Він зазначив, що успішна реалізація завдань по реформуванню освітньої галузі значною мірою залежить від рівня професіоналізму та педагогічної майстерності викладача. Саме тому невід’ємною складовою організації освітнього процесу в коледжі є цілісна система методичної роботи, яка забезпечує умови для постійного вдосконалення фахової майстерності педагогічних працівників через упровадження в навчально-виховний процес сучасних освітніх технологій.

Начальник Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський К.К. розповів учасникам заходу про актуальні проблеми та інновації в галузі фізичної культури та спорту, впроваджені Міністерством освіти та науки України.

Керівник фізичного виховання Лаврук А.М. підготував доповідь, у якій розказав присутнім про систему та завдання фізичного виховання та масового спорту у коледжі.

У першій частині заходу господарі навчального закладу, а саме викладач фізичного виховання Ганін І.Г. поділився з колегами досвідом організації, провівши відкрите заняття з студентами І курсу 181 групи (спеціальність «Харчові технології») на тему: «Волейбол. Вивчення техніки прийому та передача м’яча знизу. Повторення та закріплення техніки прийому та передачі м’яча зверху».

Друга частина заходу була проведена у формі круглого столу. Учасники засідання поділились своїми враженнями відкритого заняття та зійшлись на думці, що воно було проведено на високому методично-організаційному рівні.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та

спорту МОН України

Коментарі

коментарів